222 718 959
objednavky@dookie.cz
  • 0 položek
    0 Kč
    0
 

E-shop v plném provozu. Výdej objednávek z e-shopu na prodejně.

Vážení zákazníci,

jistě všichni sledujete vývoj situace v souvislosti s šířením koronaviru. Naší snahou je maximálně vyjít vstříc Vám, našim zákazníkům a zároveň se zachovat zodpovědně i vůči našim zaměstnancům a spoluobčanům. Proto jsme v souladu s rozhodnutím vlády opět zavedli všechna dostupná opatření s minimálním dopadem na poskytované služby.


Provoz kamenné prodejny
Na základě Rozhodnutí vlády ČR ze dne 23.12. 2020 je kamenná prodejna pro přímý prodej dočasně uzavřena.

Na prodejně nadále vydáváme osobní odběry objednávek z e-shopu. Otevírací hodiny standardní.

Servis kol: Na prodejně u výdejového okénka kola na servis přijímáme a vydáváme .

 

Provoz e-shopu
Rozesílání objednávek z e-shopu je v běžném provozu.

E-shop běží v plném rozsahu, zde žádná omezení nejsou a riziko přenosu viru prostřednictvím zásilek nehrozí.

Doporučení k platební metodě: Doporučujeme zvolit pro úhradu Vaší objednávky platbu kartou. Dopravci upřednostňují bezhotovostní styk především z hygienických důvodů, podpořme je v této situaci.

Osobní odběry objednávek z e-shopu vydáváme mezi dveřmi prodejny.

Servis kol: Na prodejně u výdejového okénka kola na servis přijímáme a vydáváme .
 


Děkujeme za pochopení.

Team Dookie bike

 

K Vašim dotazům: Mohu vzhledem k vyhlášené karanténě na kolo ?
Od 22.12.2020 vláda opět omezila volný pohyb osob po ČR. Tzn. že byste svůj pohyb měli omezit na cestu do práce a z práce, nutné nákupy věcí denní potřeby, jako jsou potraviny, léky, krmiva pro zvířata apod., zajištění péče o své blízké, zajištění zdravotní péče apod. Zároveň ale vláda povolila výlety do parků a do přírody, do čehož řadíme i cyklistiku. Hlavním cílem těchto opatření vlády je zabránit shlukování osob. Pokud tedy vyrazíte na kolo, dbejte všech doporučení vlády a ideálně jezděte sami, popř. v malých skupinkách. Pokud byste na kolo vyrazili ve více lidech, může to být již bráno jako shlukování osob.
Především dnes je cesta do práce na kole jistě bezpečnější, než cestovat hromadnou dopravou, pokud se Koronaviru chcete vyhnout. Vylepšením fyzické kondice přispějete i k lepší imunitě. Sportem ku zdraví ;)

 

 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít
Vzhledem k velkému náporu objednávek může dojít k opoždění v doručení Vaší objednávky o 1 – 2 dny. Děkujeme za pochopení a za Vaši důvěru. Zavřít