Slevy platné pouze při objednávce přes náš e-shop:1) Sleva za výši nákupu - z každého nákupu přes náš e-shop se Vám okamžitě vypočítá v "košíku" příslušná sleva za daný nákup dle jeho výše:nákup nad 500,- sleva 3%
nákup nad 6 000,- sleva 6%
nákup nad 15 000,- sleva 9%

 

U produktů označených: 
"Na tento produkt nelze uplatnit další slevu (slevu dle výše nákupu)"
nemůže být již uplatněna sleva za výši nákupu a to z důvodu buď totáního výprodeje v maximální slevě, nebo se jedná o produkty, kde již nemáme pro poskytování této slevy prostor (toto se vztahuje pouze na kompletní kola a rámy od WeThePeople, Federal, Subrosa, United). U těchto produktů však Sleva pro registrované zákazníky, kterou jste získali svými nákupy pod Vaší registrací stále platí.
 2) Sleva pro registrované zákazníky - další sleva pro naše zákazníky, která se sčítá se slevou za výši nákupu. Jedná se o 3 cenové hladiny které zákazník získává dle výše součtu všech svých rádně vyzvedlých objednávek. Po přihlášení se u všech výrobků zobrazují ceny po příslušné slevě a je zde i daná sleva vyčíslena. Můžete tak dosáhnout slevy celkem až 15%.při nákupu nad 1 500,- slevová kategorie (1) - minimálně -2%
při nákupu nad 25 000.- slevová kategorie (2) - minimálně -4%
při nákupu nad 35 000,- slevová kategorie (3) - minimálně -6%3) Věrnostní sleva na kolo - pro zákazníky, kteří v minulosti již kolo u nás zakoupili, poskytujeme nyní věrnostní slevu na koupi dalšího kola. Stačí prokázat např. účtenkou, nebo záručním listem (popr. dle databaze objednavek z e-shopu) koupi kola u nás a získáte slevu 10% na kolo další. Tato sleva se nesčítá se slevou za výši nákupu a při objednávce přes e-shop je třeba do poznámky uvést:: chci uplatnit slevu 10% na další kolo.Tyto uvedené slevy platí pouze pro zákazníky, kteří si objednávky z našeho e-shopu řádně vyzvedávají.
Tyto uvedené slevy se nesčítají s jinými slevami jako jsou např: slevový kupon z časopisů a sleva pro team jezdce. Výše slevy se počítá z částek s DPH. Vyhrazujeme si právo měnit slevové kategorie.